Skip to content


Roko Naktų 2011 belaukiant…

Jau turbūt gera savaitė, kai savo aplinkinius nervinu kliedesiais apie roko naktis. Reikia suorganizuoti transportą, žmones, pasirūpinti, kad visi turėtų bilietus… Na matyt čia jau mano pedantiškumas kaltas – mėgstu viską būti suplanavęs iki smulkmenų.

Šių metų festivalis kiek praplėtė „įleistos“ muzikos žanrus. Šalia tikrų rokerių gros ir Skamp, G&G, Happyendles… Dėl to rengėjai susilaukė nemažai kritikos. Iš manęs taip pat. Neabejoju, kad blogai nebus (nebent Happyendless – šitie siaubingi), tačiau vietoj šitų aš mieliau vėl išgirsčiau „Katedrą“ ar „Rojaus tūzus“. Vel gi – tai mano subjektyvi nuomonė. Gal dauguma iš tiesų pageidauja įvairesnės muzikos….

Be abejo, Roko Naktyse, kaip ir kasmet, pakviečiamos ir didesnės žvaigždės. Šiemet tai – vokiečių rokeriai „Guano Apes“, švedai „Pain“ ir buvęs „Iron Maiden“ vokalistas Blaze Bayley. Neabejoju, kad jie užkurs tikrą roko ugnį. Šalia šių žymių pasaulio roko muzikos atstovų gros ir latviai (o gal estai – nebežinau) Bedwetters, Triana Parks. Gaila neatvyks Laime Pilniga – pernai paliko gan gerą įspūdį.

Taigi laukia dvi naktys rokeriškos laisvės gamtoje su draugais ir gera muzika. Dilema tik viena: kaip penkiese sutilpti į vargšiukę Nissan Almerą, kuri rokeriška galia nepasižymi…

Posted in Kita, Nuomonė, Uncategorized.

Tagged with , , , , .Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos